Makine per larjen e rrobave-Gorenje

Shitet nga: xxx 01 Tet 14:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Shes makinen per larjen e rrobave nga firma Gorenje. Makina eshte e perdorur por ne gjendje shume te mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim