Makine per tharje te rrobave

Shitet nga: rifat 25 Shk 09:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR   200 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Shitet makina per tharjen e rrobave. Kapaciteti 6kg. Tipi:Gorenje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim