Makine per tharjen e rrobave

Shitet nga: Mentor 15 Mar 10:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Eshte ne gjendje te rregullt ,prodhim Gjerman.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim