Makine per tharjen e rrobave

Shitet nga: Hivzi 26 Dhj 08:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Shitet makina Beko per tharjen e rrobave, pak e perdorun.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim