Makine per tharjen e rrobave

Shitet nga: Leonard 06 Jan 15:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Shitet makina per tharjen e rrobave me kapacitet prej 7kg , me garancion 5 vite, e blere muajin dhjetor 2015 dhe perdorur vetem 10 here.
Shitet per arsye te nderrimit te banimit dhe per asgje tjeter.

Qmimi I blerjes ishte 330 Euro me 5 vite garancion
Qmimi I shitjes eshte 250 EURO
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim