Makine per tharrje te rrobave

Shitet nga: Fetah 21 Shk 17:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
makine per tharrje te rrobave
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim