Maqin për tharjen e teshav

Shitet nga: Besnik 10 Shk 17:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Maqina është prodhim i Gorenjes , maqina është për tharjen e teshav
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim