Maqin per larje 2 frigorifer urgjent

Shitet nga: Pajazit 14 Shk 20:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Maqina per larje është teper e ruajtur ka te gjitha paisjet te mira dhe qmimin e ka 35 € frigoriferat jan te mir dhe per pjes 35€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim