Maqin per terjen e rrobave

Shitet nga: valdet 30 Jan 12:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
shitet maqina per terjen e rrobave e ardhur nga jasht
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim