Maqina AEG Robalarse dhe enlarse

Shitet nga: muhamet 20 Qer 14:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
shes robalarse (lavatriqe) te perdorura ne gjendje te mir teknike
whirpoll
baukneht
zug
ariston
candy
hoower
bosch
siemens
garancion 3 muaj
servisi+pjes rezerv pas skadimit te garancionit
per informata mundeni me kontaktue dhe me viber

0037744114483
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim