Maqina e larjes se teshav gorenje me rezervar

Shitet nga: goni 21 Shk 10:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Shitet maqina e teshav gorenje me rezervar ne gjendje te rregullt arsyja e shitjes e kom ble nje tjeter ma te avancun
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim