Maqine elarjes Urgjent

Shitet nga: mili mili 05 Shk 15:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Shes maqinen e larjes urgjent Maqina o ne gjendje te rregullt urgjent pres bleres serioz Qmimi 110 pi thojm e ku to kismet me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim