Rain Boy

Shitet nga: Minator 29 Shk 18:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Shitet fshisa Rain Boy ne gjendje jashtzakonisht te rregullt,Mund ta provoni edhe nese njini ndonje mjeshter te kesaj fushe.E bler ne vler prej 2000 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim