Rrobalarése

Shitet nga: Avni 16 Jan 21:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Ne gjendje shum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim