Rrobalarësen gati te re nen garancion

Shitet nga: Mustafë 22 Dhj 18:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Shes rrobalarësen shumë ekonomike 'A+' e firmës 'BEKO', e blerë para dy vitesh, shumë pak e përdorur, në gjendje plotësisht të rregullt. Ka kapacitet 8 kg deri ne 1200 rrotullime. Ështe blerë 430 euro, kurse unë e shes per 250 euro. Jua jap edhe garancionin, ende aktiv.

E shes per shkak se me nevojitet rrobalarese dhe tharëse ( terëse) e rrobave, 2 në1 sepse nuk kam hapësirë per 2 makina.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim