Rrobalarese - BEKO 5kg/800rot/A+, Beko WMB 50821

Shitet nga: Fatos Jashari 07 Jan 00:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Praktikisht e re, e pademtuar pak e perdorur dhe e mirembajtur si me se miri.

Karakteristikat:

e pazhurmshme
Thellesia: 41,5 cm
Kapacitet: 5 kg
Centrifuga: 800 rrot/min

15 programe larjesh
Mundesi zgjedhjes se programit nga fillimi per 3 / 6 / 9 ore
Mundesi zgjedhjesh se temperatures dhe zgjedhjes se rrutullimeve te centrifuges
Seksion te vecant per detergjent
Der me diameter te madh - 30 cm
Sistem automatik te kontrollimit te ujit
Kontroll balancimi/stabilititeti (e pazhurmshme)
Mbrotje nga rrjedhja e ujit
Mundesi bllokimi te funksioneve - Child Lock
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim