Rrobalarese AEG

Shitet nga: P.p 28 Dhj 02:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
E perdorur por ne gjendje te mire per pune eshte nje prej markave me te mira ne treg
Garancion 1 jave
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim