SERVIS per Lavatriqe GORENJE ,beko , samsung etj

Shitet nga: LABI servis 17 Nën 10:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Elektro Servis Amviserie " LABI" gjendemi ne lagjen Kodra e Trimave Prishtine. Bejme riparimin e Lavatriqe , Frigorifera , Shporeta , Thithese Elektrike etj. tel: 04521225

Punojm ne teren , neper shtepi te gjitha firmat GORENJE , BEKO , SAMSUNG etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim