Servisi gorenje

Shitet nga: servisi Gorenje 07 Dhj 23:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
servisi gorenje bejm servisimin e LAVATRIQEVE FRIZAVE KOPJUTERVE LLAPTOPAVE SI DHE TE GJITHA PAISJEVE ELEKTRONIKE

SHITJE SERVISIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim