Shes Lavatriçe Beko

Shitet nga: .. 27 Tet 13:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
ne gjendje te rregullt nuk ka kurozion
qmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim