Shes Makinen e Larjes se teshave

Shitet nga: Maliq 28 Sht 12:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Makina eshte ne gjendje te rregullt ju mirpresim .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim