Shes dy lavatriqe GORENJE

Shitet nga: Mentor 14 Jan 00:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Shes keto dy lavatriqe Gorenje jan ne gjendje te rregullt dhe te ruajtura , shiten per shkak te ndrrimit te vendbanimit!
Qmimi 90 euro per cope ! Nuk diskutohet!
Tel. 044595577
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim