Shes lavatriqe

Shitet nga: Bb 17 Jan 13:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Shes lavatriqe ne gjendje të rregult
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim