Shes lavatriqen e re BEKO

Shitet nga: Erion 21 Tet 14:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Shes lavatriqen e re BEKO.
45cm•60cm.
5 kg dhe 800 rrotullime.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim