Shes makine tharese gorenje

Shitet nga: Linda 16 Pri 08:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Shes makinen tharese te gorenjes ne gjendje shume te mire dhe te ruajtur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim