Shes makinen per pastrim Kimik.

Shitet nga: Gazmend 06 Gsh 13:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 200 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Shes makinen per pastrim Kimik+Etilenin. Qmimi 3200 Euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim