Shes makinen tharese te teshave Gorenje

Shitet nga: Valdet 10 Jan 16:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

210 EUR   300 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Shes makinen tharese te teshave te firmes Gorenje. Makina nuk eshte e perdorur asnje here. Te interesuarit mund te na kontaktojne ne numrin 044235409
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim