Shes maqinen e larjes

Shitet nga: Kastriot 06 Jan 11:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Shes maqinen e larjes beko per arsyje e kom ble ma tmadhe kush esht i interesum munet me ardh me pa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim