Shitet Lavatriqja larse dhe tharese

Shitet nga: Lavtriqe 09 Dhj 14:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

280 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Shitet Lavatriqja larse-tharese, shumë pak e përdorur, pa as një defekt, Modeli CANDY, CMIMI 280 Euro. Për me shumë infermacione na kontaktoni?
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim