Shitet Maqina per terjen apo tharjen e robave

Shitet nga: Naimi 22 Tet 08:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Maqina eshte e perdorur shum pak eshte ne gjendje te rregullt gjendet ne Prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim