Shitet lavatricja Larese dhe tharese

Shitet nga: Lavatriqe 11 Jan 14:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Shitet lavatricja Larese dhe tharese, shumë pak e përdorur, në gjendje shumë të mire, modeli CANDY
Cmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim