Shitet lavatriqja Larese dhe Tharese

Shitet nga: lavatriqe 08 Jan 17:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Shitet lavatriqja Larese dhe Tharese, shumë pak e përdorur, në gjendje shumë të mirë, modeli CANDY, cmimi sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim