Shitet lavatriqja Larese dhe tharese

Shitet nga: Lavatriqe 06 Jan 16:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Shitet lavatriqja LARESE - THARESE, shumë pak e përdorur dhe në gjendje shumë të mirë, modeli CANDY, cmimi sipas marrveshjes.
Tel. 049/118-380


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim