Shitet makina per larjen e rrobave (Lavatriqe)

Shitet nga: XXXXX 28 Tet 12:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Shitet makina per larjen e rrobave (Lavatriqe) eshte ne gjendje perfekte.

Pres bleres Serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim