Shitet makina tharese Gorenje

Shitet nga: Diana 02 Shk 12:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Shes makinen tharese Gorenje ne gjendje shume te mire nuk eshte perdorur pothuajse fare. Modeli eshte Gorenje WT641.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim