Shitet qmim i volitshem

Shitet nga: Dritoni 19 Nën 17:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Shes maqinen e lamjes qmim i volitshem maqina osht ne gjendje te rregullt shum pak e perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim