Shitet

Shitet nga: Enveri 06 Jan 22:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Shes lavatriqen e firmes BEKO ne gjendje shum te mir teknike punon perfekt lanè te gjitha funksionet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim