Shporet elektrik rrobalarese televizor frigorifer

Shitet nga: agim 15 Dhj 21:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
TIMI -COM Merret me importimin e pajisjeve elektronike dhe pajisjeve nga teknika e bardhe si: Shporet elektrik , televizor , makina per larje tharje te rrobave .frigorifer te ndryshem. Bicikleta te gjitha te ardhura nga gjermania .. dhe jan te testuara
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim