Shporeti enlarsja dhe lavatriqja

Shitet nga: Hida 16 Nën 20:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Jan ne gjendje te rregullt qmimi per cop eshte 120 per shkak se po boj kuzhin montuse shporetin e kam ble qe 6 muj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim