Teknik e bardh me qmim extra tlir

Shitet nga: Riza 02 Jan 12:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

390 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Shes 1 lavatriqe 1makin per larjen e eneve(gorenje)1frigorifer i madh si dhe 3 tepiha
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim