Teknik e bardh

Shitet nga: Nexh 26 Mar 20:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Shporet i rymes maqina e lamjes maqina e terjes frigorifer televizor
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim