Teknik te bardh dhe shum artikuj tjere nga gjer..

Shitet nga: dibrani transport 31 Maj 22:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
dibrani transport tash me nje pik te re ne prishtin ofron teknik te bardh modele krejtsisht te reja me shumic dhe pakic ....
--LAVATRIQE
--ENLARSE
--TERSE PER RROBA
--FRIGORIFER montus dhe jo montus
--FRIZ ME NGRIMJE TE FELL
--FSHISA ELEKTRIKE
--PRERSE PER BARI
--MAKINA PER LARJEN E VETURAVE
--MOTOSHARRA
E shum e shume artikuj tjere, gjindemi ne prishtine ne kodren e trimave tek raiffesen bank>
Dibrani transport ofron edhe transport nga gjermania per ne kosove te gjitha llojet e mallerit KLIKO dibrani-transport.de aty mund te na gjeni
tel.+37745670669 viber +38649706018 transport +37744126252
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim