Teknike e bardhe

Shitet nga: agim 02 Shk 15:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Shporet elektrik , frigorifer , tv te gjitha jan te testuara gjendemi ne kraishte te Lipjanit
nr kntaktues + viber +37744723833
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim