Tharesja e teshave

Shitet nga: Fuad 05 Tet 11:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Shitet tharesja e teshave ne gjendje shume te mire dhe shume pak e perdorur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim