Tharse per rroba

Shitet nga: acer 02 Nën 22:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
makin tharse per rroba e ardhun nga ch
kontakto edhe viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim