Timi com merret me shitjen e teknikes se bardhe

Shitet nga: agim 12 Shk 13:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Posedojm te gjitha llojet e rrobalarseve tmakina per tharje, frigorifer per kuzhina si dhe per lokale , te gjitha jan te ardhura nga gjermania dhe jan te testuara , gjendemi ne kraishte te lipjanit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim