Timi com merret me shitjen e teknikes se bardhe

Shitet nga: agim 15 Shk 12:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Timi com merret me shitjen e te gjitha llojet e makinave per larjen dhe tharjen e rrobave, frigorifer , shporet elektrik te gjitha llojeve , dhe te gjitha jan te ardhura nga gjermania po ashtu jan te testuara te gjitha aparatet.gjendemi ne kraishte te lipjanit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim