Tushe Kabina

Shitet nga: Minator 14 Shk 00:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Shitet Tushe Kabina ne gjendje shume te mire dhe shume pak e perdorur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim