e cila nuk eshte ne gjendje te rregullt

Shitet nga: jakup 27 Sht 20:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Shes lavatriçen e cila nuk eshte ne gjendje te rregullt, mirepo mund te perdoret per shfrytezimin e pjeseve.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim