fshis specijale per larjen e tapacirav te veturav

Shitet nga: afrim 14 Gsh 15:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
makin per larjen e interierit te veturav dhe tepihav special esht origjinale e zvicres i mungon vetem ni kapak edhe ajo mun mu maru ose me porosit bon me ndru edhe me naj motor scuter .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim